Akcja Miś

MI SIE spełniają marzenia!

 Charytatywna „Akcja Miś” po raz osiemnasty przygotowuje paczki dla najbardziej potrzebujących dzieci

 

Każdemu z nas zdarza się czasem o czymś zapomnieć.

Ale jest taki KTOŚ i jest taki CZAS,  kiedy to nie może się zdarzyć! Wszak na Gwiazdkę Św. Mikołaj musi dotrzeć do każdego dziecka!

W tym roku, już po raz osiemnasty, Akcja Miś pomoże Mikołajowi obdarować dzieci wymarzonymi prezentami.
Jest to jubileuszowa Akcja, niezwykła, dlatego będziemy działać na trzech płaszczyznach a ich wspólnym mianownikiem będzie POMOC DZIECIOM.

1. Akcja Miś
To nasze przedsięwzięcie realizowane od lat, polega na przygotowaniu prezentów dla dzieci z ubogich rodzin i dostarczeniu ich wtedy, kiedy robi to Święty Mikołaj – w Wigilię! Staramy się spełniać wszystkie dziecięce marzenia, dlatego nasz magazyn wypełnia się po brzegi – sortujemy, sprawdzamy, kompletujemy, aby wszystkie paczki były gotowe do rozwiezienia 24 grudnia.

2. Akcja Pasje
To nowa inicjatywa skierowana do utalentowanych dzieci i młodzieży z pasjami, pochodzącymi z ubogich rodzin, w których nie mają szans rozwijać swoich talentów. Akcja Pasje pozwala dzieciom poszerzać swoje zainteresowania dzięki finansowemu wparciu – mogą uczęszczać na zajęcia sportowe, plastyczne, edukacyjne. Chcemy w taki sposób wspierać dzieciaki, bo wierzymy, że nie ma nic piękniejszego niż życie z pasją!

3. Akcja Miś Ukraina
W tym roku Misiowy Mikołaj odwiedzi również dzieci na Ukrainie, których beztroski czas dzieciństwa został przerwany działaniami wojennymi między Rosją a Ukrainą. Poprosiliśmy dzieci z rejonu donieckiego o spisanie swoich marzeń, były to głównie zabawki, jednak rodzice rozszerzyli listy o podstawowe artykuły do życia: środki higieniczne, pościel, odzież, obuwie. Ze względów logistycznych postanowiliśmy, że zakupy zrealizujemy na Ukrainie, dlatego prosimy Was o wsparcie finansowe. Więcej informacji TUTAJ.

 

Jak możesz pomóc Mikołajowi?

Akcja Miś: wejdź na  zakładkę ZOSTAŃ MIKOŁAJEM – z zamieszczonej listy wybierz jedno lub więcej dzieci, kliknij przycisk Chcę zostać Mikołajem i  po prostu spełnij wybrane, świąteczne marzenie. Przeczytaj koniecznie LISTA PUNKTÓW ZBIÓRKI

Akcja Pasje: możesz sfinansować dziecku kurs, zajęcia dodatkowe lub przekazać nawet niewielką darowiznę na wsparcie pasji

Akcja Miś Ukraina: przekaż darowiznę wspierając ukraińskie dzieci żyjące w rejonach objętych działaniami wojennymi ( koniecznie z dopiskiem „Akcja Miś Ukraina”) – szczegóły poniżej lub poprzez portal siepomaga.
Więcej o akcji można przeczytać TUTAJ.


A jeśli czujesz, że tkwi w Tobie dusza wolontariusza i chcesz w Wigilię rozwozić paczki, cieszyć się wraz z dziećmi – dołącz do nas i doświadczaj cudownej energii pomagania! Wolontariat to wspaniała przygoda!

 

konto naszego Stowarzyszenia „Akcja Miś”
27 2030 0045 1110 0000 0317 6660
Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
Stowarzyszenie „Akcja Miś”
Ul. Kobielska 6 /118
04-359 Warszawa

Można zorganizować zbiórkę pieniędzy wśród przyjaciół, w miejscu pracy czy na uczelni.
Nasza zbiórka jest zarejestrowana pod nr. 2018/4817/OR

 

Razem sprawmy, by w te wyjątkowe święta Święta Bożego Narodzenia, każde dziecko miało powód do uśmiechu.

By z dziecięcą radością mogło powiedzieć:

 

MI SIE SPEŁNIAJĄ MARZENIA!

Post navigation